Uitslagen

UITSLAGEN DORPSFEEST 2014

Parade & Optocht:
Grote nummers:
1e prijs: Emy in Wonderland
2e prijs: New kids on the blokjes - CBS De Fûgelsang
3e prijs: Western Movie to Berltsum - Bitgumerdyk

Kleine nummers:
1e prijs: Oranje Nationaal Bastards; 2e prijs: Blue Army (de Smurfen)

Publieksprijs: 101 Berltsumer Hûntsjes - OBS Lyts Libben.

Straatversiering:
1e prijs: it Âlde Haventsje – Buorren (Wilde Westen)
2e prijs: Bildtdyk (Bildt West)
3e prijs: Fruithof (Nightmare on Fruithof)

Eervolle vermeldingen: Klompebuorren (Piraten), De Fûgelsang (The Movie toen en nu) en Ds. Eijck van Heslingastrjitte (Kijkwijzer)

‘Hiel Berltsum bakt’
1e prijs: Evelien Vink
2e prijs: Reina Brouwer-Kalma
3e prijs: Klazien de Beer

‘it Sterkste team fan Berltsum’
1e prijs: Amicitia Forfoir (Door vriendschap sterker)
2e prijs: De Hôven
3e prijs: Berltsumer Banga’s
Poedelprijs: Ds. Eijck van Heslinga Strjitte

Bauke Zuiderhof partij
A-klasse (poule):
1e prijs: “De Flinstones” – Mariella Ypma, Frederik van der Meij, Jan Eeltje van der Meij
2e prijs: Lian Tuinenga, Jacob-Dirk Tuinenga, René Tuinenga
3e prijs: Marrit Zeinstra, Remco Bauke Dijkstra, Anne-Tsjerk Kooistra

B-klasse - winnaarsronde:
1e prijs: Jildou Sweering, Marte Altenburg, Jelmer de Vries
2e prijs: Pieter M. Vrij, Gert Jan de Boer, Laura Kuperus
3e prijs: Hilde van der Bij, René Osinga, Hilbrand Stoffers
4e prijs: Jelle-Harm Kooistra, Johannes van der Graaf, Manon de Graaf
4e prijs: Tsjerk Kooistra, Anneke Kooistra, Jorrit Lars Kooistra

B-klasse - verliezersronde:
1e prijs: Leah Tuinenga, Patrick van Dellen, Ruben Eijzenga
2e prijs: “De Sjonnies”- Marcel Aalbers, Christina Klooster, Pieter Mark Claus
3e prijs: Johan Groeneveld, Pieter Rondon, Janet Rondon
3e prijs: Heerke Osinga, Sjors Temme, Elisabeth Idsinga

C-klasse - winnaarsronde
1e prijs: Iris Kuiken, Jorrit de Boer, Henk J. de Jong
2e prijs: Marrit Wassenaar, Gerrit Dijkstra, Hein Joostema
3e prijs: Fransiska Reitsma, Klaas Jasper, Dirk Jan Posthumus

C-klasse - verliezersronde:
1e prijs: Anke Vrij, Kobus Vrij, Meindert de Vries
2e prijs: Tessa Reitsma, Stefan Heitmeijer, Ruben Brouwer
3e prijs: Monica Goodijk, Marco van Overbeek, Rinke de Vries

Prijs mooist verklede partuur: “Shrek” - Monica Goodijk, Marco van Overbeek, Rinke de Vries

Voor foto's van de prijsuitreiking: klik hier

Klaverjassen
1e prijs: Evert van Schepen (5171 punten)
2e prijs: Aukje Willemse (4991 punten)
3e prijs: Rindert Wolbers (4980 punten)

‘it Sterkste team fan Berltsum’ – Basisschool groepen 5 t/m 8
1e prijs: Team ‘lichtgrijs’ - Jaimy Krombos, Raymond Sijtsma, Lukas Bijland, Jildert Imme Sijens, Jenny Nieuwhof, Sanne Spin, Wessel Brouwer, Hester Runia

Poedelprijs: Team ‘donkergroen’ - Rinke du Bois, Douwe Wiersma, Imre Schiphof, Femke Schreur, Sterre Miedema, Laurian Mukulunania, Kimberley Brouwer, Meike Quare

NIEUWS

Sponsoren dorpsfeest
Nu jullie het hele programma hebben bekeken, vragen jullie je misschien af: "Hoe krijgt Oranje Nationaal het allemaal voor elkaar?!?!?!"

Nou, dat lukt niet zonder een groot aantal sponsoren die we hierbij nog even onder jullie aandacht willen brengen (klik hier).
Foto's dorpsfeest 2017!!!!
Klik hier voor foto's van het dorpsfeest 2017. 
Oproep aan buurtverenigingen!!!!
Ontbrekende contactgegevens
Lees verder »